Haber Detayı
25 Mart 2021 - Perşembe 16:45
 
Şampiyonluk Turu Büyük İlgi Gördü
GÜNDEM Haberi
Şampiyonluk Turu Büyük İlgi Gördü

Ürgüp Sporun oyuncuları ve protkol üyeleri, Ürgüp Belediyesi önünden üstü açık otobüsle hareket ederek, maçlar boyunca kendilerini sahasında ve deplasmanda yalnız bırakmayan Ürgüp Halkına teşekkür ederek şampiyonluğa yakışır bir şehir turu gerçekleştirdi.

 

Belediye önünden start alan şehir turu yaklaşık bir saat sürerken caddelerde ki vatandaşlar ÜrgüpSpor takımına büyük ilgi gösterdi.

 

Şampiyonluğun büyük bir mutluluk verdiğini söyleyen kulüp Başkanı Halis Aydoğan, “ Metin Hocam ve Ürgüplü gençlerimizle 5 yıl önce yola çıktığımız bu uzun soluklu projemizde 1. Lig'e yükselen takımımızı tebrik ediyorum. Bizler inanmıştık ve ne mutlu ki bizlere sizleri de Ürgüp'e getirdiğimiz kupamızla inandırdık. Benim için voleybolun "beyaz gölge"si, voleybol sevdalısı, Ürgüplü geçlerimiz spor yapsın diye kendi çocuklarından daha fazla voleybol öğretmek için Ürgüplü çocuklarımıza vakit ayrıran değerli hocamız Metin Alak'ı canı gönülden tebrik ederim. Tüm sezon inanılmaz bir özveri ile oynayan, maddiyatı hiçbir zaman ön planda tutmayandeğerli oyuncularımız, Samet Ağıllı, İshak Kılıç, Alper Türkay, Hakan Kızılöz, Altay Demirkula, Sinan Yılmaz, Burak, Alp Peker, Çetin Alak, Mikail Doğu, Çağlar Aksoylu, Hakan Göğtepe, Ibrahim Çadır, Keremhan Bozdemir'i yürekten tebrik ederim.” dedi

 

Şampiyonluk Ürgüp’e Çok Yakıştı

 

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk “Şampiyonluk Ürgüp’e Çok Yakıştı, özelliklede bu gururu bu ilçeye yaşatan yorucu ama bir o kadar da gurur dolu sezonu birlikte yaşadığımız sporcu kardeşilerimize bizlere bu ilçeye yaşattığınız bu özel gün için bu özel başarı için hepinizin yüreklerine emeklerine sağlık. Bu başarıda emeği olan başta kulüp başkanımız Halis Aydoğan olmak üzere, sponsor kardeşlerimize teşekkür ederim. Ayrıca kutlamalarımız devam ederken bizleri yalnız bırakmayan protokolümüze ve vatandaşlarımızada teşekkür ederim.” dedi.

 

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Şampiyonluk, Turu, Büyük, İlgi, Gördü,
Yorumlar
Haber Yazılımı