Haber Detayı
09 Nisan 2019 - Salı 10:33
 
Yetkilileri Göreve Davet Ediyoruz
ÖZEL HABER Haberi
Yetkilileri Göreve Davet Ediyoruz

Spor Federasyonlarının Başkanlıklarınca Mart, Nisan ve Mayıs aylarında ilimize spor organizasyonları verilmekte fakat Kapadokya’nın lokomotifi konumunda bulunan güzide ilçemizde hiçbir spor faaliyetine yer verilmemesi dikkatlerden kaçmadı.

 

İlçemize Spor Organizasyonları Neden Verilmiyor Hiç Düşündünüz Mü?

 

İlçemiz konaklama ve tesis zenginliği yönünden birçok ilçeyi geride bırakırken 2 yıla yakın bir süredir ilçemizde herhangi bir spor organizasyonu yapılmaması ve tesislerin boş kalması bizim olduğu kadar birçok Ürgüp’lü vatandaşında tepkisini çekiyor. Vekâleten ilçe gençlik spora atanan müdüründe Ürgüp’te hiçbir spor etkinliği veya spor organizasyonu düzenlemediği iddia edildi.

 

Önceki yıllarda hemen hemen ayda bir Ürgüp’te spor etkinliği düzenlenir, organizasyon için Ürgüp’e gelen sporcular buradaki otellerde konaklar, esnaflarımızdan alışveriş yaparak Ürgüp ekonomisine katkı sağlardı. Fakat Ürgüp İlçe spor müdürünün Nevşehir’e geçici görevle gönderilmesinin ardından Ürgüp’te hiçbir spor etkinliği düzenlenmiyor. 

 

Ürgüp’lü esnaf ve vatandaşlar yetkililerin bir an önce bu konuya el atmasını, İlçe spor müdürünün görev yerine geri getirilmesini istiyor.

 

İl Müdürü Ünlüer’e soruyoruz?

 

-Nevşehir’de başka Müdür yok muydu da Ürgüp İlçe Spor Müdürünü Nevşehir’e geçici görevle aldırdınız?

 

- Ürgüp İlçe Müdürünün de sizin gibi Niğde’li olmasına bağlı olarak şahsına pozitif bir ayrımcılığınız mı oldu?

 

-Ürgüp İlçesinde Personellerinizin bürokrasi ile sorunları mı var?

 

Ürgüp Haber Ajansı ailesi olarak, Yetkili Kurum ve Birimleri göreve davet ediyor konun takipçisi olacağımızı bildiriyoruz.  

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Yetkilileri, Göreve, Davet, Ediyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı