Haber Detayı
20 Şubat 2018 - Salı 12:41
 
Vip Turizm Günlük Kazançlarını TÜRK Silahlı Kuvvetlerine Bağışladı
Ürgüp Vip Turizm Taşımacılık İşletme Araç Sahipleri, Afrin'de "Zeytin Dalı" Operasyonuna ve TÜRK Silahlı Kuvvetlerine Destek İçin Bir Günlük Kazançlarını TÜRK Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfına Bağışlayacaklarını Açıkladılar
GÜNCEL Haberi
Vip Turizm Günlük Kazançlarını TÜRK Silahlı Kuvvetlerine Bağışladı

Ürgüp merkez de faaliyet gösteren Ürgüp Vip Turizm taşımacılık işletme araç sahipleri, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)'nın "Zeytin Dalı" harekatına destek amacıyla bir günlük kazançlarını Türk silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfına bağışlayacaklarını açıkladılar. Açıklama öncesi durak sakinleri araçlarını Türk bayrakları ile donattılar. Açıklama yapan Vip Turizm taşımacılık işletme sahipleri, "Her zaman devletimizin ve hükümetimizin yanındayız" dediler.

 

"HER ZAMAN DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ, GÜÇLÜ ORDU GÜÇLÜ TÜRKİYE"

 

Her zaman devletin ve hükümetin yanında olduklarını ifade eden işletme araç sahipleri, şöyle konuştu;

 

"Bu gün burada açıklama yapmamızın nedeni, devletimizin ve hükümetimizin başlattığı 'Zeytin Dalı' operasyonuna destek olmak içindir. Biz Ürgüp Vİp Turizm Taşımacılık olarak 'Zeytin Dalı' operasyonuna tam destek olduğumuzu ve daima milletimizin yanında olduğumuzu bildirmek istiyoruz. Ayrıca işletme olarak arkadaşlarımız arasında Mehmetçiğimize destek olmak için bir günlük kazancımızı devletimize ve askerimize Türk silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfına bağışlıyoruz. Her zaman ifade ettiğimiz gibi konu vatan ise 'gerisi teferruattır' diyerek Mehmetçiğimizin ve devletimizin yanındayız. Her şey cennet vatanımız için." şeklinde ifade ettiler.

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Vip, Turizm, Günlük, Kazançlarını, TÜRK, Silahlı, Kuvvetlerine, Bağışladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı