Haber Detayı
11 Nisan 2019 - Perşembe 14:33
 
ÜSET MYO Aşçılık Programından Rektör Bağlı’ya Teşekkür Ziyareti
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu (ÜSET MYO) Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Mahmut Doğan Kamış ve öğrenciler, Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı ziyaret etti.
GÜNCEL Haberi
ÜSET MYO Aşçılık Programından Rektör Bağlı’ya Teşekkür Ziyareti

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu (ÜSET MYO) Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Mahmut Doğan Kamış ve öğrenciler,  Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı ziyaret etti.

 

ÜSET MYO Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Mahmut Doğan Kamış beraberinde Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Aşçılık Programı öğrencileri birlikte Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı makamında ziyaret ederek, Türkiye’nin en saygın ve lezzetli mutfaklarından Gaziantep Mutfağı’nın NEVÜ’de tanıtılması amacıyla düzenlenen etkinliğe vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

 

Gaziantep mutfak kültürüne önemli katkılar sağlamış birbirinden değerli şeflerin USET MYO aşçılık programı öğrencileri ile birlikte gerçekleştirdikleri bu güzel etkinlikten dolayı kendilerine teşekkür eden Rektör Bağlı ise, bu tür etkinlikleri önemsediklerini ve her daim desteklerinin devam edeceğini kaydetti.

 
Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: ÜSET, MYO, Aşçılık, Programından, Rektör, Bağlı’ya, Teşekkür, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı