Haber Detayı
06 Ağustos 2019 - Salı 19:43
 
Ürgüp Ziraat Odasından Patates Üreticilerine Fuar Çağrısı
Patates Üreticilerine Yönelik Tarım Fuarı Müracaat Ürgüp Ziraat Odası Başkanlığı
GÜNCEL Haberi
Ürgüp Ziraat Odasından Patates Üreticilerine Fuar Çağrısı

Patates üreticilerine yönelik 22 - 24 Ağustos 2019 tarihleri arasında Türkiye'nin ilk ve tek patates özel fuarı düzenlenecek. Fuarda toprak hazırlığından sofraya patatesin yolculuğu birebir uygulamalı bir şekilde fuara katılım sağlayanlara gösterilecek. 

 

Ürgüp Ziraat Odası Başkanı Mustafa Korkmaz Konya Karaömerler mahallesinde düzenlenecek olan patates özel fuarına patates üreticisi olan çiftçilerin katılım sağlamalarını tavsiye etti. Çok geniş bir alanda arazide açık havada toprak hazırlığından sofraya patatesin yolculuğunu yeni teknik, teknolojik, yeni fikirler ile görebilme uygulama imkanı sunulduğunu ulaşımın ve fuarın ücretsiz olduğunu katılmak isteyen patates üreticilerinin Ürgüp Ziraat Odası'na gelerek katılmak istediklerini belirtmeleri gerekir dedi.

 

Fuara katılmak isteyen patates üreticileri Ürgüp Ziraat Odası Başkanlığı ile görüşerek kayıtlarını yaptırabilirler. Fuara ulaşım ücretsiz sağlanacak. Fuar alanında da her hangi bir ücret yok ücretsiz giriş yapılacak. Fuar sabah saat 10,00-18,00 saatleri arasında açık olacak. Fuar Karaömerler mahallesinde Konya merkeze 30 km Konya havalimanına ise 15 km mesafede oluşturulan alanda yapılacak.

 

Fuar programı ve ziyaretçileri bekleyen fırsatlar haber altındaki görselde belirtilmiştir.

 

Müracaat; Ürgüp Ziraat Odası Başkanlığı 

 

 

 

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Ürgüp, Ziraat, Odasından, Patates, Üreticilerine, Fuar, Çağrısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı