Haber Detayı
25 Kasım 2020 - Çarşamba 15:25
 
Ürgüp TSO Sepaş Enerji İle İndirim Protokolü İmzaladı
GÜNDEM Haberi
Ürgüp TSO Sepaş Enerji İle İndirim Protokolü İmzaladı

Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Aydın, Sepaş Enerji Yetkililerinin katılımlarıyla Ürgüp TSO üyelerine yönelik yüzde 15 e varan elektrik fiyat indirimi protokolü imzaladı.

 

Sepaş Enerji’den; Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Ticarethane tarifesi kullanan  üyelerine özel  15’e varan indirim oranlarıyla sabit fiyat fırsatı sunuyor. Oda üyesi firmalar elektrik tedarik hizmetinde Sepaş Enerji’yi tercih ettikleri takdirde Sepaş Enerji’nin sunduğu avantajlı fiyattan faydalanabilecekler. Yıllık ortalama 100.000 kWh ve üzeri elektrik tüketimi olan ticarethane tarifesindeki iş yerlerine özel avantajlı fiyatlardan yararlanmak içinsözleşmedeki iletişim bilgilerinden ulaşabilirler.

 

Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Aydın “Enerji maliyetleri üüreticilerimizin ticaretlerinde en büyük paya sahip olan kalemlerden biridir.Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası olarak yüksek enerji tüketimi yapan oda üyelerimize bir nebze katkı sağlayabilmek adına çalışmalarımıza var gücümüz ile devam ediyoruz.Enerji alanında gerçekleştirdiğimüz protokolün tüm üretici üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum ”  açıklamalarında bulundu.

 

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Ürgüp, TSO, Sepaş, Enerji, İle, İndirim, Protokolü, İmzaladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı