Haber Detayı
07 Ekim 2019 - Pazartesi 16:26
 
Ürgüp'te Üretilen Kazanlar Uluslararası Fuarda Tanıtıldı
ISK-SODEX ISTANBUL - Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Yangın, Güneş Enerjisi Sistemi Fuarında Ürgüp'te üretilen kazanlar tanıtıldı.
GÜNCEL Haberi
Ürgüp'te Üretilen Kazanlar Uluslararası Fuarda Tanıtıldı

Ürgüp'te Küçük Organize Sanayi Sitesinde girişimci Halil Memiş - Mertaş Isı Sistemleri (Akmer) tarafından üretilen katı yakıt kazanları 14. Uluslararası ISK-SODEX ISTANBUL fuarında Uluslararası ülkelerinde katılımıyla tanıtıldı. 2-5 Ekim tarihlerinde 4 gün süreyle Türkiye dahil 107 ülkeden fuarı ziyarete gelen 85.371 sektör profesyoneli standları inceleyerek ürünler hakkında bilgiler aldı. 

Ürgüplü girişimci üretici firma sahibi Halil Memiş bir yazı yayınlayarak "Ürgüp'te üretip ürünlerimizi Türkiye ve yurt dışına tanıtım yapmış olmanın gururunu yaşıyorum emeği geçen herkese ve ekibime çok teşekkür ediyorum." dedi.

 

Avrasya bölgesinin lider iklimlendirme sanayi fuarı ISK-SODEX, 2-5 Ekim 2019 tarihleri arasında sektörü İstanbul’da bir araya getirdi. Hannover Messe Sodeks Fuarcılık tarafından sektörün önde gelen kurum ve kuruluşlarının işbirliğiyle düzenlenen fuarda Türkiye’deki üreticiler 107 ülkeden alım heyeti ile görüşerek ihracata yönelik yeni işbirlikleri gerçekleştirdi. İklimlendirme sanayinde geleceğin teknolojilerine odaklanılan fuarda 35 ülkeden 1021 katılımcı, ISK SODEX 2019’da Türkiye dahil 107 ülkeden fuarı ziyarete gelen 85.371 sektör profesyoneli ziyaretçi ile fuar bünyesinde biraraya gelerek önemli işbirliklerine imza attı. 2018 yılında gerçekleşen fuara kıyasla 4’lük yabancı ziyaretçi artışı yakalayan fuarda, bu yıl bir önceki yıla kıyasla gerçekleşen online ziyaretçi kaydında gözlemlenen 60’lık artış oranı ise dikkat çeken önemli bir diğer başarı kriteri arasında yer alıyor.

 

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Ürgüp'te, Üretilen, Kazanlar, Uluslararası, Fuarda, Tanıtıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı