Haber Detayı
01 Haziran 2019 - Cumartesi 18:10
 
Ürgüp'te Polis ve Jandarmadan Bayram Öncesi Denetim
ÜRGÜP Haberi
Ürgüp'te Polis ve Jandarmadan Bayram Öncesi Denetim

Ürgüp’te Ramazan bayramı öncesinde Polis ve Jandarma ekipleri tarafından genel asayiş, trafik kontrolü ve sürücülerin trafik kurallarına uymaları konusunda bilgilendirme faaliyeti gerçekleştirildi.

 

Yapılan faaliyetlere Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı ve çok sayıda polis ve jandarma ekibi katıldı.

 

Sabah saatlerinde ilçe merkezi, ören yerlerinde yapılan kontroller, öğleden sonra ilçe giriş ve çıkışlarında devam etti. Yapılan denetimlerde sürücülere trafik kuralları hakkında yol kenarına konulan panolar ile bilgilendirme yapılırken sürücülere tanıtıcı broşür dağıtıldı.

 

İçişleri Bakanlığı tarafından trafik güvenliğinin sağlanması, bayram öncesi ve bayramda trafik kazalarının önlenmesi ve sürücülerin bilgilendirilmesi amacıyla uygulama yapıldığını belirten Kaymakam Maraşlı “ Yaklaşan ramazan bayramı öncesinde polis ve jandarma ekiplerimizle birlikte Ürgüp’te çarşı merkezi, ören yerleri ve ilçe giriş çıkışlarında gerçekleştirdiğimiz denetimlerle hem bayramlaşıyoruz hem de bayram yolculuklarının hüzne dönüşmemesi için tavsiyelerde bulunuyoruz, emniyet ve Jandarma teşkilatımıza teşekkür ediyor bu vesile ile tüm vatandaşlarımızın ramazan bayramlarını tebrik ediyorum" dedi.

 

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Ürgüp'te, Polis, ve, Jandarmadan, Bayram, Öncesi, Denetim,
Yorumlar
Haber Yazılımı