Haber Detayı
16 Şubat 2019 - Cumartesi 20:28
 
Ürgüp’te MHP seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi.
SEÇİM 2019 Haberi
Ürgüp’te MHP seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

Dumlupınar Caddesinde üzerinde bulunan Ürgüp Belediye Başkan Adayı Hasan Erdoğan’ın seçim irtibat bürosu halkın ve siyasilerin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

 

Açılışa İl Başkanı İlhan Kaya, İlçe Bakanı Tevfik Öz, Ülkü Ocakları Başkanı, diğer belediye başkan adayları ve çok sayıda partili ve vatandaş katıldı. 

Yapılan konuşmaların ardından seçim bürosu dualar ile açıldı. 

 

Açılışta konuşan Başkan Adayı Erdoğan “Ben bu ilçede doğdum, burada büyüdüm, bu sokaklarda bisiklet sürdüm, bu sokaklarda arkadaşlarım oldu. Burada okudum. Bu ilçede ekmeğimi elime aldım. Bu ilçede evim var. Bu ilçeye borcum var. Allah kısmet ederse ve sizlerin desteğiyle bu ilçeye hizmet etmeye talip oldum.  Bugün burada seçin irtibat büromuzun açılışı için, bir araya gelmiş bulunmaktayız. 31 mart yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinin ve sizlerin adayı olmaktan gurur ve onur duyuyorum. Bu onuru bana yaşatan başbuğumuz Alparslan Türkeş’e, liderimiz Devlet Bahçeli’ye, il ve ilçe teşkilatımıza, aileme ve siz değerli ülkücülere sonsuz teşekkür ederim. Ulu önderimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerinden yola çıkarak, dokuz ışıktan ilham alarak, liderimizin sayın Bahçeli’nin gösterdiği hedefe doğru yürümek için, elimizden geleni yapacağız. Ülkücü, dürüst ve liyakatli bir belediye anlayışı içinde Ürgüp’ümüzü yöneteceğiz.  Turizmde, sanayide, tarımda, kadın ve çocuk haklarında, yaşlı ve engelli bireylerin sosyal haklarında, muasır medeniyetler seviyesine çıkacağız. Ürgüp’ümüzün tekrar Kapadokya’nın başkenti olması için, elimizden geleni yapacağız. Bu uğurda yılmadan, yorulmadan çalışacağız.  Biz ürgüp’ün bir barış ve huzur şehri olması için yola çıktık. Ötekileştirilmeden, ayrıştırılmadan yaşayacağımız sakin bir şehir olması için yola çıkıyoruz. Hizmet ederken eşit davranmak için yola çıktık. Adalette hazreti Ömer’de ilham alarak yola çıktık. Doğaya, insana, engelliye, dilsiz canlılara sahip çıkan, bir belediye başkanı olmak istiyorum. Geçmişin eserlerini koruyan, tarihe değer veren, sanatla, kültürle, sporla ilçemizi sosyalleştiren, bir belediye başkanı olmak istiyorum.  Özgür ve mutlu bir Ürgüp için adayım. Üretimi artırmak, iş olanaklarını çoğaltmak, gençlerin umudu olmak için adayım. Burası gönül bağlarıyla birleşenlerin olduğu yer, burası Ürgüp’ü biz yöneteceğiz diyenlerin olduğu yer. Burası bozkurtların olduğu yer. Burası adaletin ve iyiliğin olduğu yer. Burası gönlü güzel ülküdaşlarımızı olduğu yer. Ürgüp için yola çıkanlara selam olsun. Bizler tüm vatandaşlarımızın oylarına talibiz. Hakka hizmet, halka hizmet bilinci ile çıktık yola. Bu yolda bize destek veren, oy veren, dualarını esirgemeyen ve de gönlü bizimle olan tüm Ürgüp’lü hemşerilerime teşekkür ediyorum. Bana olan güveninizi boşa çıkarmamak için elimden gelen gayreti göstereceğime emin olabilirsiniz.” Dedi.

 

İlçe Başkanı Tevfik Öz “Ocak ayından bu yana sıkı bir çalışma ile yürütmüş olduğumuz çalışmalarımızda bize teveccüh gösteren tüm halkımıza şükranlarımızı sunuyoruum. Biz Ürgüp Belediyesini ehline emanet etmek istiyoruz. Bu yüzden de birçok belediyelere proje danışmanlığı yapan Milliyetçi Hareket Partisi adayımız Hasan Erdoğan’ı destelemeye hazırmısınız. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ürgüp’te, MHP, seçim, bürosunun, açılışı, gerçekleştirildi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı