Haber Detayı
03 Aralık 2019 - Salı 08:35
 
Ürgüp'te Lastikçilerin Yoğun Kış Mesaisi
İçişleri Bakanlığının 81 il valiliğine gönderdiği kış aylarında alınacak olan tedbirlerle ilgili genelge kapsamında 1 Aralık 2019 tarihi itibariyle kış lastiği kullanma zorunluluğu başladı. Geçen Cuma gününden itibaren sanayinin yolunu tutan sürücüler yeni haftayla birlikte idari para cezası yememek için sanayinin yolunu tuttu.
ÜRGÜP Haberi
Ürgüp'te Lastikçilerin Yoğun Kış Mesaisi

1 Aralık günü başlayan kış lastiği zorunluluğu uygulaması sebebiyle Ürgüp sanayi sitesindeki lastikçiler yoğun mesaisini sürdürüyor.

 

Lastik değişimi için vatandaşların tercihi Aciş Oto Lastik olurken  firma Sahibi Murat Açiş, Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin altına düşmeye başladığını, kışlık lastiklerin ihmale gelmeyeceğini belirtti.

 

Ürgüp’lü vatandaşları kış lastiği takmaları konusunda uyaran Murat Açiş, kışın çetin geçtiği bölgemizde vatandaşlarımız araçlarına bindiklerinde hem can hem de mal kaybının önüne geçmesi için ilk şart lastiktir. Lastiği kalitesi ve yola tutunması çok önemlidir. Kışlık lastikler kar yağdığında kaza riskini en az yüzde 70 azaltıyor. Yazlık lastik ile karlı havada yola çıkıldığında her an kazaya hazır olunması gerektiğini akıllardan çıkarmamak lazım. Bu yüzden Ürgüp’lü hemşerilerimiz kar lastiklerini taktırmadan yola çıkmamalıdır.” dedi.

 

Her türlü araçların lastikleri temin edebileceğiniz Açiş Oto Lastikte sıfır lastik alımlarında değişim ve balans ücretsiz olarak yapılmakta.

 

Sıfır Lastik Satışı, İkinci El Lastik Temini, Lastik Tamiri, Lastik Değişimi,Nitrojen Basımı, Balans ayarlarınız için;

 

Açiş Oto Lastik  Tel: 0537 570 7060  www.urgupotolastik.com 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Ürgüp'te, Lastikçilerin, Yoğun, Kış, Mesaisi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı