Haber Detayı
16 Eylül 2014 - Salı 00:00
 
Ürgüp Devlet Hastanesinde Görev Değişimi Başladı.
ÜRGÜP Haberi
Ürgüp Devlet Hastanesinde Görev Değişimi Başladı.

Ürgüp Devlet Hastanesi Başhekimliği görevinden ayrılan Dr. Serkan İnceçayır´ın yerine atanan Op. Dr. Ayhan Ceran yeni görevine başladı.

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet Çömçe, Ürgüp Devlet Hastanesi Başhekimliği görevinden ayrılan Dr. Serkan İnceçayır ve İdari ve Mali Hizmetler Müdürü İslam Hasan Albayrak´a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Ürgüp Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan ve daha önce Nevşehir Devlet Hastanesinde Göz Hastalıkları Uzmanı olarak çalışan Op. Dr. Ayhan Ceran, İdari ve Mali Hizmetler Müdürlüğü görevine atanan Bülent Filizer ise yeni görevlerine başladı. Ürgüp Devlet Hastanesi Başhekimliği görevinden ayrılan Dr. Serkan İnceçayır´ın yerine atanan Op. Dr. Ayhan Ceran yeni görevine başladı. Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet Çömçe, Ürgüp Devlet Hastanesi Başhekimliği görevinden ayrılan Dr. Serkan İnceçayır ve İdari ve Mali Hizmetler Müdürü İslam Hasan Albayrak´a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verdi. Ürgüp Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan ve daha önce Nevşehir Devlet Hastanesinde Göz Hastalıkları Uzmanı olarak çalışan Op. Dr. Ayhan Ceran, İdari ve Mali Hizmetler Müdürlüğü görevine atanan Bülent Filizer ise yeni görevlerine başladı.

Kaynak: Editör: Ahmet Çelikkol
Etiketler: Ürgüp, Devlet, Hastanesinde, Görev, Değişimi, Başladı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı