Haber Detayı
20 Mart 2019 - Çarşamba 00:08
 
Ufuk Sepet 'Güçlü Kadromuzla Mahallemize Hizmetkar Olmaya Talibiz'
SEÇİM 2019 Haberi
Ufuk Sepet 'Güçlü Kadromuzla Mahallemize Hizmetkar Olmaya Talibiz'

Yerel seçimlere kısa bir süre kala muhtar adayları çalışmalarını hızlandırdı. Fatih Mahallesinden Muhtar Adayı olan Ufuk Sepet "güçlü kadromuzla mahallemize hizmetkar olmaya talibiz." dedi. 


Haber merkezimiz aracılığı ile Fatih Mahallesinden muhtar adayı olduğunu duyuran Ufuk Sepet ” 1982 Yılında Ürgüp’te doğdum. İlk, Orta ve Lise eğitimimi Ürgüp’te tamamladım. 30 yıllık baba mesleğim Tandır Başı Restoran işletmeciliğini abimle beraber sürdürmekteyim. Evli 2 çocuk babasıyım.


Değerli büyüklerim ve Mahalle sakinlerinden gelen talepler doğrultusunda ve yapmış olduğum gerekli girişimler sonucu Fatih Mahallesinden Aday olmaya karar verdim. Mahallemizin sorunları ve sıkıntılarını biliyorum. Bu sorunları yerinde çözüm arayan, iletişim kuran ve istişare ederek ilgili devlet makamları ile kuruluşlara iletebileceğime ve mahalle sakinlerinin bana kolay ulaşılabileceğine inanıyorum. Bu vesile ile 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerin başta ülkemize, ilçemize ve Mahallemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Tüm Fatih Mahallesi sakinlerin destek ve dualarını bekliyorum.” Dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ufuk, Sepet, 'Güçlü, Kadromuzla, Mahallemize, Hizmetkar, Olmaya, Talibiz',
Yorumlar
Haber Yazılımı