Haber Detayı
18 Ekim 2019 - Cuma 17:31
 
TÜRSAB, Kapadokya Bölge Başkanı Talip Aldemir seçildi
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği TURSAB, Kapadokya Bölge Temsil Kurulu Başkanı yapılan olağan seçim sonrası Talip Aldemir seçildi.
TURİZM Haberi
TÜRSAB, Kapadokya Bölge Başkanı Talip Aldemir seçildi

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği TURSAB, Kapadokya Bölge Temsil Kurulu Başkanı yapılan olağan seçim sonrası Talip Aldemir seçildi. Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde bulunan TURSAB bölge temsil kurulu binasında düzenlenen seçime Talip Aldemir tek aday olarak girdi.

 

300’den fazla acentanın kayıtlı olduğu TURSAB Kapadokya Bölge Temsil Kurulu seçiminde acenta sahipleri büyük bir katılım gösterirken üyelerin yarısı oy kullandı. TURSAB Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Özden, TURSAB Kapadokya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Aysel Atak ve Nevşehir genelinde hizmet veren seyahat acentalarının yoğun katılım gösterdiği seçimlerde ilk defa tek liste yarıştı. Barış ve huzuru şimdiden tesis etmeyi başaran Başkan Talip Aldemir, seyahat acentalarının gelişimine büyük katkı sağlaması bekleniyor. TURSAB Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Özden ve Bölge Temsil Kurul Başkanı Aysel Atak birer konuşma yaparak katılımlarımdan dolayı seyahat acentalarına teşekkür ettiler. 24. Olağan genel kurula katılım sağlayan acenta sahipleri, Başkan Talip Aldemir’e sahip çıkarak yeni dönemde görev alacak başkan ve yönetimine başarılar dilediler. Yapılan 24. Olağan genel kurul sonrası seçime tek liste giren Talip Aldemir yaptığı açıklamada “Katılım sağlayan TURSAB misafirlerimize ve meslektaşlarımıza hoş geldiniz diyorum. Gerçekten mesleğimize sahip çıktığımızı bir kez daha gösterdik. Tek liste olarak hepiniz beni layık gördünüz katımlarınızdan dolayı en samimi duygularımla teşekkür ediyorum. Bugün çok güzel bir katılım ve yoğunluk oldu. Şimdiye kadar emek veren ve görevi teslim aldığım Aysel hanım ve yönetimi ile geçmiş bütün yönetimlere verdikleri emeklerinden, desteklerinden ve hizmetlerinden dolayı hepinizin adına teşekkür ediyor saygılar sunuyorum. Hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Türkiye Seyahat Acentaları Kapadokya Bölge Temsil Kurulu olağan seçim sonrası şu isimlerden oluştu.

 

Başkan

Andromeda Turizm Talip Aldemir,

 

Asil üyeler

Yama Turizm Mehmet Keçeci,

Albunea Travel Ali Murat Yıldız,

Auh Authentic Holidays Erhan Falay,

Trıpbooking Travel İsmail Sucu,

Oldtown Travel Faruk Kahveci,

Angelos Travel Kadir Teke seçilirken

 

Yedek üyeler ise

Cengiz Özcan,

Görkem Baştürk,

Ali Şenöz,

Hasan Hüseyin Efe,

Harun Kocatürk,

Mehmet Dönmez

Orhan Kurt isimlerinden oluştu.

 

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: TÜRSAB,, Kapadokya, Bölge, Başkanı, Talip, Aldemir, seçildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı