Haber Detayı
06 Aralık 2019 - Cuma 18:41
 
Travel Turkey Fuarın'da Kapadokya Standına Yoğun İlgi
Ürgüp Ticaret Odası Başkanı Ahmet Aydın ve Yönetim Kurulunun katılım sağladığı Fuarda ilk gün Kapadokya Ürgüp Standına yoğun ilgi vardı.
ÜRGÜP Haberi
Travel Turkey Fuarın'da Kapadokya Standına Yoğun İlgi

İzmir’de 5 Aralıkta kapılarını açan ve 7 Aralık tarihine kadar açık kalacak olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresinde, Ürgüp’te yer aldı

 

Kapılarını 13.kez açan, 43 ülkeden bin 300 katılımcıyı bir araya getirdiği, Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresinde 'Kapadokya Standı' açıldı.

 

13. Travel Turkey İzmir Fuarı, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde TÜRSAB ve İZFAŞ ortaklığıyla düzenleniyor. Kültürlerin, yöresel zenginliklerin buluştuğu fuarda her yöre kendine özgü kültürel özelliklerini tanıtıyor.

 

Ürgüp Ticaret Odası Başkanı Ahmet Aydın ve Yönetim Kurulunun katılım sağladığı Fuarda ilk gün Kapadokya Ürgüp Standına yoğun ilgi vardı. 7 Aralık Cumartesi gününe kadar açık kalacak fuarın ilk gününden itibaren tarihi ve turizm potansiyeliyle ziyaretçilerin dikkatini çekmeyi başaran Ürgüp standında yöreye özgü ürünler ve tanıtıcı materyaller bulunmakta.

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Travel, Turkey, Fuarın'da, Kapadokya, Standına, Yoğun, İlgi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı