Haber Detayı
15 Temmuz 2019 - Pazartesi 11:26
 
Tevfik Öz 'Vatan için Canlarından Geçen Aziz Şehitlerimizi Rahmetle Anıyoruz'
GÜNDEM Haberi
Tevfik Öz 'Vatan için Canlarından  Geçen Aziz Şehitlerimizi Rahmetle Anıyoruz'

Miiliyetçi Hareket Partisi Ürgüp İlçe Başkanı Tevfik Öz 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3’inci yılı dolayısıyla yaptığı açıklamada, "15 Temmuz Milletin huzuruna, ülkemizin bütünlüğüne, devletin varlığına kasteden 15 Temmuz Darbe Girişimi’nin 3. yıl dönümündeyiz.

 

Yarım asra yakın bir sürede; milletimizin dinî hissiyatını istismar ederek faaliyet gösterenler; iradelerini, vicdanlarını karanlık mahfillere kiralayarak istismar ettikleri bu milletin geleceğine kastetmeye kalkıştılar. Devletin silahıyla, uçağıyla, tankıyla vatanın bütünlüğüne kastederek hain darbe girişimine kalkan bu Fetö canilerine; millet olarak bir daha böyle bir şeye kalkışamayacak öyle güçlü bit tokat atılmıştır ki tüm dünyaya ibret olmuştur. 

 

Bu şanlı direnişte, ülkemizin birliği ve dirliği uğruna, hayatlarını feda eden şehitlerimize rahmet diliyoruz. Gazilerimize minnet duygularımızı ifade ediyoruz. Allah, güvenlik güçlerimizin kudret ve metanetini artırsın. Milletimizin birlik ve beraberliğini daim kılsın. Coğrafyamızda mazlumların ümidi ve sığınağı olan devletimizi payidar kılsın." dedi.

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Tevfik, Öz, 'Vatan, için, Canlarından, , Geçen, Aziz, Şehitlerimizi, Rahmetle, Anıyoruz',
Yorumlar
Haber Yazılımı