Haber Detayı
12 Şubat 2021 - Cuma 20:28
 
Songül Çiçekçilik Sevgililer Gününe Hazır
GÜNDEM Haberi
Songül Çiçekçilik Sevgililer Gününe Hazır

Songül Çiçekcilik son hazırlıklarını tamamlayarak 14 Şubat Sevgililer gününü beklemeye başladı.

 

Aylardır korona virüs ve sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle zor günler geçiren çiçekçi esnafı 14 Şubat sevgililer gününe umut bağladı.

 

Songül Çiçekcilik 14 Şubat sevgililer gününe 2 gün kala çiçek stoklarını yaparak müşterileri için hazırlıklarını tamamladı. Genelgeye göre çiçek esnafı  13-14 Şubat tarihleri arasında evlere çiçek servisi yapabilecek. Ayrıca müşteriler 14 Şubat Pazar günü 10:00-17:00 arasında sokağa çıkarak çiçek alabilecek.

 

Songül Çiçekcilik sahibi Nurşani Eroğlu, hava durumunun iyi olduğu takdirde müştelerin çiçek almaya gelebileceğini söyleyerek, ''Biz çiçeklerimizi temin ettik. Müşterilerimizin Covid-19 kapsamında sokağa çıkma serbestliği de aldılar. Müşteriler saat 10:00-17:00 arasında çiçek almaya gelebilecek. 17:00-24:00 arasında da biz çicek servislerini yapacağız. Hava durumu iyi olursa müşterilerimizi bekliyoruz. Songül Çiçekçilik olarak siparişlerinizi Ürgüp İçerisinde aynı saatlerde, diğer ilçe ve bölgelere ise aynı gün içerisinde çiçekleri teslim ediyoruz. Rengarenk Çiçekler, Orkideler, teraryumlar ve bir çok ürünlerle sevgililer gününü kutlamak isteyen müşterilerin  0 544 720 77 07 numaralı whatsapp çiçek hattına Kişi ve Adres bilgileri girmesinin ardından kısa sürede seçtiğiniz ürünü adresinize teslim ediyoruz. Bütün Ürgüp halkının sevgililer gününü kutluyorum" dedi.

 

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Songül, Çiçekçilik, Sevgililer, Gününe, Hazır,
Yorumlar
Haber Yazılımı