Haber Detayı
23 Kasım 2020 - Pazartesi 14:22
 
Songül Çiçekçilik Öğretmenler Gününe Hazır
Sizden Gelenler Haberi
Songül Çiçekçilik Öğretmenler Gününe Hazır

Ürgüp’te faaliyet gösteren Songül  Çiçekçilik, bu yıl içerisinde bulunduğumuz Korona Virüs salgınında teması en aza indirmek için müşterilerine siparişlerini Whatsapp Çiçek Hattından seçtiriyor, özenle hazırlıyor ve adreslerine teslim ediyor. Sizlerde ödemelerinizi ister kapıda nakit ister kredi kartı ile temassız ödeyebilirsiniz.

 

Songül Çiçekçilik siparişlerinizi Ürgüp İçerisinde aynı saatlerde, diğer ilçe ve bölgelere ise aynı gün içerisinde çiçekleri teslim ediyor.

 

Rengarenk Çiçekler, Orkideler, teraryumlar ve bir çok ürünlerle anneler gününü kutlamak isteyen müşterilerin  0 544 720 77 07 numaralı whatsapp çiçek hattına Kişi ve Adres bilgileri girmesinin ardından kısa sürede seçtiğiniz ürünü adresinize teslim ediyor.

 

Songül Çiçekçilik işletme sahibi Nurşani Eroğlu, 24 Kasım’da kutlanacak olan öğretmenler Günü için müşterilerine en taze çiçekler en fazla çeşit ile geniş bir ürün portföyümüzü hazırladık. İçerisinde bulunduğumuz durumu da göz önünde bulundurarak müşterilerimizin temas ve sosyal mesafe kurallarına tam uyabileceği bir şekilde geliştirdiğimiz sistem ile bizlere ulaşan müşterilerimize ürün çeşitlerimizi Whatsapp üzerinden seçtiriyoruz ve diledikleri adrese teslim ediyoruz. Ödemelerini ister Kapıda nakit, kredi kartı ile temassız ya da Havale/Eft yöntemi ile yapabiliyor. Öğretmenlerimiz sadece okulda değerli değil, onlar her an kıymetlidir. Ayrı Kaldık diye üzülmeyin kalplerde olmak yan yana olmaktan daha güzeldir. Onları mutlu etmeniz için adreslerini bilmenize gerek yok. Telefon numaralarını ve siparişlerinizi bize bildirin. Biz sizin yerinize ne kadar değerli olduklarını gösterelim.

 

Ürgüp Songül Çiçekçilik Whatsapp Çiçek Sipariş Hattı: 0 544 720 77 07

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Songül, Çiçekçilik, Öğretmenler, Gününe, Hazır,
Yorumlar
Haber Yazılımı