Haber Detayı
30 Temmuz 2020 - Perşembe 13:14
 
Nevşehir Valisi Becel 'den Kurban Bayramı mesajı
Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel Kurban Bayramı mesajı yayımladı . Becel mesajında şunları kaydetti;
GÜNCEL Haberi
Nevşehir Valisi Becel 'den Kurban Bayramı mesajı

Bayramlar karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu, toplumsal barışın, millet olma bilincinin ve birlikte yaşama iradesinin güç kazandığı günlerdir.


Bu yıl tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınıyla mücadele konusunda tüm dünyaya örnek olan ülkemizin ve vatandaşlarımızın, kurban bayramı nedeniyle daha da dikkatli olması büyük önem arz etmektedir. 


Koronavirüs salgınıyla mücadelemizde özellikle bayram münasebetiyle dost ve akraba ziyaretlerine bir süreliğine ara vermemiz, toplu bayramlaşma ve ziyaretlerden uzak durmamız, kurban kesim yerlerinde bulunduğumuz süre içerisinde de sosyal mesafe, maske ve temizlik kurallarına uymamız, hem kendi sağlığımız hem de toplumumuzun sağlığı açısından çok önemlidir. 


Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da bayram günlerinin sevincini, ülke olarak hep birlikte yaşayarak dayanışmanın en güzel örneğini oluşturacağımıza yürekten inanıyor ve Kurban Bayramına kavuşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. 


Bu duygu ve düşüncelerle; mübarek Kurban Bayramı'nın ülkemize ve İslam âlemine hayırlar getirmesini temenni ediyor, hizmet etmekten onur ve mutluluk duyduğum siz değerli Nevşehirli hemşehrilerimin ve tüm halkımızın Kurban Bayramı'nı en iyi dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

İnci SEZER BECEL
Nevşehir Valisi

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Nevşehir, Valisi, Becel, 'den, Kurban, Bayramı, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı