Haber Detayı
07 Mart 2018 - Çarşamba 11:33
 
Muhtar Fatih Yılman ve Azaları Mazbatalarını Teslim Aldı
15 Temmuz mahallesi muhtarı olarak seçilen Fatih Yılman ve azaları Ürgüp ilçe Seçim Kurulundan mazbatalarını teslim aldılar
GÜNCEL Haberi
Muhtar Fatih Yılman ve Azaları Mazbatalarını Teslim Aldı

Ürgüp'te pazar günü yapılan muhtarlık seçiminde 15 Temmuz Mahallesinde 16 aday yarıştı.1.244 seçmeni olan mahallede 926 seçmen oy kullandı. Kullanılan 926 oyun 191'ini alan Fatih Yılman 15 Temmuz mahalle muhtarı oldu.

 

15 Temmuz mahallesi muhtarlık seçimlerini kazanan Fatih Yılman ve azaları toplu halde mazbatalarını İlçe Seçim Kurulundan teslim aldılar. 

 

Ürgüp İlçe Seçim Kurulu Müdürlüğü'nden mazbatasını teslim alarak resmen 15 Temmuz Mahalle muhtarı olan Fatih Yılman, duygu ve düşüncelerini Ürgüp Ajans’a  anlattı.

Muhtar Yılman sitemiz aracılığıyla yaptığı açıklama şöyle: "15 Temmuz mahallemizde bulunan halkıma şahsıma gösterdiği teveccühden ötürü sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunarım. Şahsıma oy veren vermeyen herkese layık bir muhtar olacağımı ifade etmek istiyorum. Daha önce de bahsettiğim gibi güzide mahalle sakinlerimizin her birine hakkaniyetle davranıp herkese aynı derece eşit mesafede yakın olacağımı tekrar söylemek istiyorum.'' 

 

Sevgi ve Saygılarımla...

 

Fatih Yılman 

15 Temmuz Mahalle Muhtarı

 

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Ahmet Özbek
Etiketler: Muhtar, Fatih, Yılman, ve, Azaları, Mazbatalarını, Teslim, Aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı