Haber Detayı
21 Şubat 2018 - Çarşamba 09:31
 
Muhtar Adayı Fatih Yılman Listesini Paylaştı
Yaklaşan Muhtarlık Seçimi Öncesi Adaylar Aza Listelerini Paylaşmaya Başladı
GÜNCEL Haberi
Muhtar Adayı Fatih Yılman Listesini Paylaştı

15 Temmuz Mahallesi muhtarlık seçimine bir adım kala adaylar aza listelerini yayınlamaya başladı. İlk defa Ürgüp tarihinde bir mahalleye 20 üzerinde aday sayısı ile gidilen seçimde adaylar kendilerini tanıtmaya devam ediyor.

 

Genç, dinamik, bilgili bir kişiliğe sahip olan aday Fatih Yılman muhtarlık seçiminde ilk günki heyecan ile uzun süredir çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam ediyor. 

 

Demokratik bir şekilde ilerleyen seçim heyecanı 4 mart günü sandıktan çıkacak sonuçla sona erecek. Sevilen sayılan kolay ulaşılabilir, dürüst, güçlü bir ekip kurduklarını ifade eden Muhtar adayı Fatih Yılman oluşturduğu listesini kamuoyu ile paylaştı. 

 

Fatih Yılman Kimdir?

1975 yılında Nevşehir İli Ürgüp ilçesinde dünyaya geldim. Yıllardır ekmeğini yediğim, suyunu içtiğim Ürgüp’te ikamet etmekteyim. Eğitimimi en son mezun olduğum Ürgüp Lisesinde tamamladım. 1999-2000 yılları arasında Bingöl’de askerlik görevimi yerine getirdim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 

2010 yılına kadar babamın yanında 22 yıl kunduracılık mesleğini ifa ettim. Sanatkârlık ve ticaretle uğraştım. 2010 yılında bölgemizin de geçim kaynakları arasında bulunan balonculuk sektöründe, sıcak hava balon pilotu olarak Atmosfer Balonculukta çalışmaya başladım ve halen devam etmekteyim. İyi derecede İngilizce ve Japonca biliyorum.

 

“Halka Hizmet Hakka Hizmettir” düsturu gereği çıktığım bu yolda güzide mahalle sakinlerimizin her birine hakkaniyetle davranıp herkese aynı derece yakın olacağımı söylemek isterim. Dört duvar arasına saklanıp ulaşılmaz muhtarlık anlayışından ziyade 24 saat hangi sebeple olursa olsun yanınızda olan bir muhtarlık prensibiyle yola çıktık.”

 

‘'Doğruluk ve dürüstlük servetimiz olsun, tercihiniz FATİH YILMAN olsun!''

 

Sevgi ve Saygılarımla...

 

 

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Ahmet Özbek
Etiketler: Muhtar, Adayı, Fatih, Yılman, Listesini, Paylaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı