Haber Detayı
06 Mart 2019 - Çarşamba 10:33
 
MHP Adayı Hasan Erdoğan'ın Toplantısına Yoğun İlgi
SEÇİM 2019 Haberi
MHP Adayı Hasan Erdoğan'ın Toplantısına Yoğun İlgi

Milliyetçi Hareket Partisi Ürgüp Belediye Başkan Adayı Hasan Erdoğan ve Belediye Meclis üyesi adayları , Evka Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Seçim çalışmaları kapsamında Belediye Başkan Adayı Hasan Erdoğan, Evka Mahallesinde bulunan kahvehanede vatandaşlarla buluştu. Kahvehanede gerçekleşen toplantıya ilgi oldukça yoğun oldu.

 

Başkan Adayı Erdoğan “ Kısa bir süre öncesinde Evka mahallemizin sorunlarını yerinde incelemek adına mahallemize ziyaretlerde bulunduk. Esnaflarımız ve vatandaşlarımıza bir araya gelerek gerekli  notlarımızı aldık. Vatandaş olarak normalde aldığınız sosyal haklarınızı evka mahallesinde de almanızı istiyoruz. Evka mahallemiz üvey evlat muamelesi görmüş durumunda, buranın eksikleri çok fazla bunları gözlemledik sizlerin taleplerini dinledik esnaflarımız ile görüştük ev ziyaretlerine gittik ve birebir görüşmelerde bulunduk. Bura da gördük ki evkanın çok fazla sorunu var. Burası ihmal edilmiş bir mahalle, Belediye Başkanlığına seçildiğim takdirde ilk hizmetimi bu mahalleye yapmak istiyorum.” Dedi.

 

Erdoğan daha sonra projelerini anlatarak vatandaşlarla karşılıklı istişarelerde bulundular.  

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: MHP, Adayı, Hasan, Erdoğan'ın, Toplantısına, Yoğun, İlgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı