Haber Detayı
18 Şubat 2019 - Pazartesi 22:32
 
Mehmet Aktürk’ten yeni seçmenlere, ‘doğum günü’sürprizi
SEÇİM 2019 Haberi
Mehmet Aktürk’ten yeni seçmenlere, ‘doğum günü’sürprizi

AK Parti Ürgüp Belediye Başkan Adayı Ecz. Mehmet Aktürk ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Bile 31 Mart yerel seçimlerinde 18 yaşını dolduran ve ilk defa oy kullanacak seçmenlere doğum günü sürprizi yaptı.

 

AK Parti Ürgüp Belediye Başkan Adayı Ecz. Mehmet Aktürk ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Bile ve teşkilat mensubu gençler, bu yıl ilk defa oy kullanacak olan Şehmus Satan’ı doğum günü nedeniyle evinde  ziyaret edip, bu özel günlerinde yalnız bırakmadılar.

 

Başkan Adayı Ecz. Mehmet Aktürk ” AK Parti Ürgüp Gençlik Kollarımızın başlatmış olduğu yeni oy kullanacak olan kardeşlerimizi son 41 gün içinde doğum günü olan yeni seçmenlerin evlerini çat kapı yaparak ziyaret edeceğiz. Biliyorsunuz ki AK Parti gençlere önem veriyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilme yaşının 18’e düşürmesini ne kadar doğru bir karar olduğunu görüyoruz. Gençlerimizin siyasete bakış açısı bu yerel seçimde daha fazla önem kazanacak. Seçim çalışmalarımız devam ederken böylesine  güzel bir etkinliği planlayan Gençlik Kolları Başkanımız ve yönetim kuruluna müteşekkirim” diye konuştu.

 

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Mehmet, Aktürk’ten, yeni, seçmenlere,, ‘doğum, günü’sürprizi,
Yorumlar
Haber Yazılımı