Haber Detayı
30 Haziran 2020 - Salı 16:24
 
Kooperatifçilik Otobüsü Ürgüp'te
ÜRGÜP Haberi
Kooperatifçilik Otobüsü Ürgüp'te

Ticaret Bakanlığı tarafından kooperatifçiliği en iyi şekilde tanıtmak amacıyla yeniden yola çıkan “Kooperatifçilik Otobüsü” nün bugünkü durağı Ürgüp oldu.

 

Ticaret Bakanlığınca yürütülen Kooperatifçilik Tanıtım ve Geliştirme Projesi kapsamında geçtiğimiz Şubat ayında yola çıkan ve Pandemi süresi boyunca faaliyetine ara veren Kooperatifçilik Otobüsü normalleşme süresinde yeniden yola çıktı. Otobüs ilk olarak dün Nevşehir’e gelirken bugünde ilçemize geldi.

 

Kooperatifçilik Otobüsün Ürgüp’e gelmesi dolayısıyla Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası’nda “Kooperatifçilik Tanıtım ve Geliştirme Projesi” toplantısı düzenlendi.  Ürgüp Ticaret Odası Başkanı Ahmet Aydın’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Özaşık, Esnaf Kefalet Odası Başkanı İsmail Genç, Ziraat Odası Başkanı Mustafa Korkmaz, Şoförler Odası Başkanı Şaban Ulusoy’un katıldığı toplantıda Ticaret Bakanlığı Esnaf Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan ve kurum yetkilileri Ürgüp’e ve bölgemize  özel iş fikirleri için istişareler yapıldı.

 

 

 

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Kooperatifçilik, Otobüsü, Ürgüp'te,
Yorumlar
Haber Yazılımı