Haber Detayı
12 Temmuz 2019 - Cuma 20:18
 
Kayakapi Premium Caves - Cappadocia'ya Büyük Onur
TURİZM Haberi
Kayakapi Premium Caves - Cappadocia'ya Büyük Onur

Hotels.com ve Expedia.com gibi Dünya'nın en önemli rezervasyon sitelerini bünyesinde barındıran seyahat teknoloji devi Expedia Group'tan Ürgüp'te bulunan Dinler Group iştiraki, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Kapadokya'da belgeli "İlk ve Tek Butik Otel" olan Kayakapi Premium Caves - Cappadocia'ya büyük onur.

 

Uçhisar'da bulunan argos in Cappadocia tesisinde yapılan ödül töreninde Kayakapı Premium Caves - Cappadocia, Expedia Group yetkilileri ve bölge otelcilerinin katıldığı törende verilen en önemli ödül olan "Best Revenue Generator" yani "En Yüksek Gelir (Ciro) Performansı" ödülünün sahibi oldu. Ödülü Kayakapı Premium Caves - Cappadocia adına Dinler Group Önbüro ve Satış Koordinatörü Uğurhan Şaşmaz, Kayakapı Premium Caves Rezervasyon Yetkilisi Yusuf Soysal ve Kayakapı Premium Caves Misafir İlişkileri Yetkilisi Abdurrahman Doğan beraber teslim aldılar.

 

Kayakapı Turizm Yatırım Ticaret AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Dinler twitter üzerinden yaptığı açıklamada: "Maşallah! Bu ödülü almamızda emeği olan tüm çalışma arkadaşlarıma çok ama çok teşekkür ederim. Çalışmaya ve çabalamaya aynen devam, yılmadan ve usanmadan!" şeklinde yazdı.

 

Yakup Dinler'in kardeşi ve aynı zamanda Dinler Group iştiraki Royal Balon Havacılık AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dinler de twitter hesabından yaptığı açıklamada: "İşletmemiz Kayakapi Premium Caves - Cappadocia için gurur duyduğumuz başka bir gün daha! Başta abim Yakup Dinler olmak üzere bu ödülde emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.

 

Kayakapı Premium Caves - Cappadocia'nın bu ödülü almasıyla Yakup Dinler'i sosyal medya üzerinden kutlayanlar arasında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ali Özer, Ürgüp Geçmiş Dönem Belediye Başkanı Fahri Yıldız, MHP Ürgüp İlçe Başkanı Tevfik Öz ve AK Parti Ortahisar Belde Başkanı İbrahim Arslan dikkat çekti.

 

Bizde Ürgüp Ajans olarak Ürgüplü Dinler Ailesi'ni bu başarılarından ötürü kutlarız.

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Kayakapi, Premium, Caves, -, Cappadocia'ya, Büyük, Onur,
Yorumlar
Haber Yazılımı