Haber Detayı
04 Mayıs 2018 - Cuma 11:40
 
İYİ Parti İlçe Başkanı Sevindik Milletvekili Aday Adayı Oldu
İYİ Parti kurucu Ürgüp İlçe Başkanı Hüseyin Sevindik 24 Haziran Pazar günü yapılacak olan 27. Dönem milletvekilliği seçimlerinde İYİ Parti’den aday adayı oldu.
SİYASET Haberi
İYİ Parti İlçe Başkanı Sevindik Milletvekili Aday Adayı Oldu

İYİ Parti kurucu Ürgüp İlçe Başkanı Hüseyin Sevindik 24 Haziran Pazar günü yapılacak olan 27. Dönem milletvekilliği seçimlerinde İYİ Parti’den aday adayı oldu.

 

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Sevindik şu sözlere yer verdi;

27.Dönem Milletvekilliği İçin İyi Parti Adına Aday Adaylığı Başvurumu Yapmış Bulunuyorum. Türkiye İyi Olacak! Nevşehir İyi Olacak!

 #Türki̇Yei̇Yi̇Olacak #Meralakşener #İyiparti #Türkiye#Cesurlarhareketi @ İyi Parti Ankara İl Başkanlığı

 

Hüseyin Sevindik Kimdir?


03.04.1963 Ürgüp Yeşilöz Köyü doğumluyum. İlkokulu köyümde tamamladım. Orta ve Lise tahsilimi Niğde de yaptım. Yüksek öğrenimimi A.Ü DTCF' de tamamladım. Sakarya üniversitesinde yüksek lisans eğitimi aldım. Mesleki hayatımı Kültür ve Turizm Bakanlığında araştırmacı ve idareci olarak yürüttüm. Görev süremin çoğunluğu Nevşehirde geçmiştir. İki yıl süreyle Iğdır İlimizde görev yaptım. Görev süresi içerisinde kültürümüzle ilgili çok sayıda saha çalışması yaptım. Alanımla ilgili çok sayıda bilimsel toplantıya katıldım ve yayınlanmış olan çok sayıda makalem bulunmaktadır.

 

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Rıdvan Yeşil
Etiketler: İYİ, Parti, İlçe, Başkanı, Sevindik, Milletvekili, Aday, Adayı, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı