Haber Detayı
02 Nisan 2020 - Perşembe 20:21
 
Esnaf Odasından Kepenk Kapatan Üyelerine Maddi Destek
ÜRGÜP Haberi
Esnaf Odasından Kepenk Kapatan Üyelerine Maddi Destek

Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odasından Covid-19 Korona virüs Tedbirleri kapsamında kepenk kapatan  üyelerine maddi destek sağlıyor.

 

Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetim kurulu tarafından alınan kararlar neticesinde, Ürgüp’te kepenk kapatan 13 Meslek dalında 148 esnafa karşılıksız maddi destek sağlanmasına, Basit Usul mükelleflerin 3 aylık muhasebe ücreti alınmamasına ve ayni ve gıda yardım ihtiyacı olan 65 yaş üstü üyelerden ayni yardım ihtiyaçları karşılanmasına karar verildi.

 

Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Özaşık tarafından yapılan açıklamada “Her zaman esnafımızın yanında olduğunu belirtmek isteriz, Ülkemizin içerisinden geçtiği bu zorlu süreçte, Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak gemisini terkeden kaptan olmayacağız, elimizden geldiğince ve gücümüzün yettiği kadar maddi-manevi esnafımızın yanında olacağız. İlk etapta iş yerleri kapatılan 13 meslek dalında 148 esnafımıza destek olmak için yönetim kurulumuzca aldığımız kararla, küçükte olsa bir katkımız olması açısından maddi destek sağlama ve basit usuldeki mükelleflerimizden de 3 aylık muhasebe ücreti alınmaması üzere karar aldık.Bu zor günlerde esnafımızın yanında olmak bizim görevimiz ve boynumuzun borcudur. #Birliktebaşaracağız ” Dedi.

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Esnaf, Odasından, Kepenk, Kapatan, Üyelerine, Maddi, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı