Haber Detayı
12 Mayıs 2020 - Salı 00:49
 
Esnaf Odası Berber ve Kuaförlere Tek Kullanımlık Malzemelerini Teslim Etti
Ürgüp Esnaf Odası Berber ve Kuaförlere Tek Kullanımlık Malzemelerini Teslim Etti
ÜRGÜP Haberi
Esnaf Odası Berber ve Kuaförlere Tek Kullanımlık Malzemelerini Teslim Etti

Ürgüp’te yeniden faaliyete başlayan berber, kuaför ve güzellik salonları ilk etapta kullanacak oldukları malzemeleri Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odasından teslim aldılar.

 

Ürgüp esnaf ve sanatkarlar odasına kayıtlı 56 esnaf ve çalışanına 2800 adet tek kullanımlık havlu, 3360 adet tek kullanımlık önlük, 2800 çift eldiven Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı tarafından karşılanırken, 560 adet maske, 56 adet dezenfektan ilacı ve 120 adet siperlik ise Ürgüp Belediyesince karşılandı.

 

Pandemi sebebiyle ekonomik açıdan olumsuz etkilendiklerini ve bu nedenle Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Özaşık ve Genel Sekreter Ahmet Özmutlu’nun maddi manevi desteğinin çok anlamlı olduğunu ifade eden Ürgüp’lü berber ve kuaförler, bu zor günlerde tek kullanımlık ürün ihtiyaçlarını karşılayan Esnaf Odasına ve Ürgüp Belediyesine teşekkür ettiler.

 

Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Özaşık ve Genel Sekreter Ahmet Özmutlu, Berber ve kuaför esnaflara hayırlı işler dileyerek,  her daim esnafların yanında olduklarını belirterek destekçileri olacakların bildirdiler.

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Esnaf, Odası, Berber, ve, Kuaförlere, Tek, Kullanımlık, Malzemelerini, Teslim, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı