Haber Detayı
18 Aralık 2019 - Çarşamba 13:51
 
Dinler Turizm Ticaret A.Ş.’den açıklama
Dinler Turizm Ticaret A.Ş. bünyesinden 1997 yılından bu yana hizmet veren Dinler Hotels-Alanya tesislerinin Kırbıyık A.Ş.’ye devredildiğini açıkladı.
GÜNCEL Haberi
Dinler Turizm Ticaret A.Ş.’den açıklama

Dinler Turizm Ticaret A.Ş. bünyesinde 1997 yılından bu yana hizmet veren, Antalya İli, Alanya İlçesi, Kargıcak Mahallesi adresinde bulunan “Dinler Hotels - Alanya” ismi ile işletilen 5* T.C. Kültür ve Turizm Bakanlık belgeli otel, 17.12.2019 tarihi itibariyle Antalya merkezli Kırbıyık A.Ş.’ye devredilip, kendilerine teslim edilmiştir.
 


Dinler Turizm Ticaret A.Ş. olarak bundan sonraki süreçte Kapadokya bölgesi ağırlıklı olmak üzere kültür turizmi destinasyonlarında yatırım yapıp, Türk Turizmi için çalışıp, istihdam yaratmaya devam edeceğiz.
 


Kapadokya merkezli bir turizm şirketi olan Dinler Turizm Ticaret A.Ş. olarak 22 yıldır aralıksız olarak faaliyet gösterdiğimiz tesisimize bugüne kadar emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza, tur operatörlerimize, acentalarımıza, tedarikçilerimize ve Kargıcak halkı başta olmak üzere tüm Alanya halkına yürekten teşekkürü bir borç biliriz. 
 


Kırbıyık A.Ş.’ye hayırlı olmasını diler, kendilerine bol kazançlar dileriz.
 


Saygılarımızla;

Dinler Turizm Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu

 

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Dinler, Turizm, Ticaret, A.Ş.’den, açıklama,
Yorumlar
Haber Yazılımı