Haber Detayı
09 Mart 2018 - Cuma 14:33
 
Daire Başkanı Ayfer Coşkun TOKİ'de Seminer Düzenledi
Kapadokya Üniversitesi Eğitim Planlama ve Yürütme Daire Başkanı Ayfer COŞKUN 15 Temmuz Mahallesinde ikamet eden bayanlara yönelik "Meme Kanserinde Erken Tanı Yöntemleri" konulu seminer verdi.
GÜNCEL Haberi
Daire Başkanı Ayfer Coşkun TOKİ'de Seminer Düzenledi

Kapadokya Üniversitesi Eğitim Planlama ve Yürütme Daire Başkanı Ayfer COŞKUN 15 Temmuz Mahallesinde ikamet eden bayanlara yönelik 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde "Meme Kanserinde Erken Tanı Yöntemleri" konulu seminer verdi.

 

Kapadokya Üniversitesi ve Ürgüp Milli Eğitim Müdürlüğü ile imzalanan kardeş okul projesi kapsamında Eğitim Planlama Koordinatörümüz Ayfer Coşkun tarafından Ürgüp Şehit Polis Fevzi Başaran Ortaokulunda “Kendi Kendine Meme Muayenesi ve Erken Tanının Önemi”ni vurgulayan uygulamalı seminer verildi.

Sosyal projelerimizin sadece kardeş destekle sınırlı kalmayacağını söyleyen Ayfer Coşkun, yörede yaşayan kadınlara, çocuklara, gençlere yönelik eğitim çalışmaları planlayarak bölgede farkındalığı artırmak için hizmet verileceğini belirtti.

 

 

Seminer bayanlar tarafından ilgi ile izlendi, katılımın yoğun olduğu program 15 Temmuz Mahallesi Ürgüp Şehit Polis Fevzi Başaran Ortaokulu konferans salonunda yapıldı.

 

 

 

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Ahmet Özbek
Etiketler: Daire, Başkanı, Ayfer, Coşkun, TOKİ'de, Seminer, Düzenledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı