Haber Detayı
27 Şubat 2021 - Cumartesi 10:12
 
Cumhur İttifakı Ticaret Odası Meclis Toplantısının Misafiri Oldu
GÜNDEM Haberi
Cumhur İttifakı Ticaret Odası Meclis Toplantısının Misafiri Oldu

Ürgüp Ticaret Odası Şubat Ayı meclis toplantısı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydın ve Meclis Başkanı Kemal Öğütlü Başkanlığı’nda yapıldı. Yapılan Toplantıda Ürgüp Ticaret Odası Başkanı Aydın şubat ayı içindeki faaliyetlerini meclis üyeleri ile paylaştı

 

Cumhur İttifakı Ticaret Odası Meclis Toplantısının Misafiri Oldu

 

Ürgüp Ticaret Odası’nın Şubat Ayı meclis toplantısına AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman ve MHP İlçe Başkanı Tevfik Öz ‘de misafir olarak katıldı.

 

Toplantıda Ticaret Odasının faaliyetleri hakkında iki Başkana bilgi veren Ticaret Odası Başkanı Ahmet Aydın, ziyaretlerinden dolayı her iki başkanada teşekkür ederken,

AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman “Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odasının değerli başkanı Ahmet Aydın abimizin daveti üzerine olağan Meclis toplantısına MHP İlçe Başkanı Tevfik Öz ile katıldık. İlçemizin birbirinden değerli işadamlarından oluşan meclis üyeleriyle toplantı hayli keyifli geçti.” Dedi.

 

MHP İlçe Başkanı Tevfik Öz “Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odasının değerli Başkanı, ağabeyim Ahmet Aydın’ın daveti üzerine olağan Meclis toplantılarına AK Parti İlçe Başkanı Oğuz Kahraman İle birlikte katıldık. Çok güzel bir sohbetti tüm katılımcılara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Cumhur, İttifakı, Ticaret, Odası, Meclis, Toplantısının, Misafiri, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı