Haber Detayı
10 Ağustos 2019 - Cumartesi 15:40
 
CHP İlçe Başkanı Ali Alper 'Kurban Bayramınızı Kutlarım'
ÜRGÜP Haberi
CHP İlçe Başkanı Ali Alper 'Kurban Bayramınızı Kutlarım'

Cumhuriyet Halk Partisi Ürgüp İlçe Başkanı Ali ALPER Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı;

 

"Millet olmanın en önemli özelliklerinden biri sevinçte ve hüzünde birlikte hareket edebilme, bütün bir toplumun aynı duyarlılığı hissedebilmesidir. Geçen her bayram bu birlikteliği, bütünlüğü, kardeşliği ve barışı daha da kuvvetlendirmektedir.

 

Nefretin yerini sevgiye bıraktığı, dargınların barıştığı, acı ve kederin paylaşıldığı bayramların özünde, dayanışma, hoşgörü, barış ve mutluluk vardır.

 

Bu duyguları yoğun olarak yaşadığımız bir bayramı daha hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz.

 

Bu bayramda bölgemizde ve ülkemizde yaşanan acı olayların son bulduğu, gözyaşının yerini sevince bıraktığı, işsizliğin, yoksulluğun, baskıların ve yasakların son bulduğu, demokrasiyi, adaleti ve barışı büyüten bir ülke ve dünya özlemimi bir kez daha yineliyorum.

 

Kurban Bayramı’nın tüm halkımıza barış ve huzur getirmesini umut ediyorum. Tasada ve kıvançta ortak olan ulusumuza huzur, barış ve mutluluk getirmesini diliyor,

 

Bu bilinç ve duyarlılığı her zaman göstereceklerinden kesinlikle emin olduğum tüm Ürgüplü hemşerilerime ve Bayram tatili dolayısıyla Ürgüp ü müze gelen misafirlerimize güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha coşkulu ve mutlu bir Kurban bayramı diliyorum. Bayram günlerinin sevinç ve coşkusunu tüm yaşantınız boyunca yüreğinizde hmeniz ve bu huzur ve mutluluğunu daima yaşamanız dileklerimle Kurban bayramınızı kutlar sevgi ve saygılar sunarım."

                                                                                                                            ALİ ALPER

                                                                               ÜRGÜP CUMHURİYET HALK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: CHP, İlçe, Başkanı, Ali, Alper, 'Kurban, Bayramınızı, Kutlarım',
Yorumlar
Haber Yazılımı