Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 16:01
 
Başkan Korkmaz 'Birbirimize kavuşacağımız nice bayramlarımız olsun'
Ürgüp Ziraat Odası Başkanı Mustafa Korkmaz, Ramazan Bayramı dolayısıyla tebrik mesajı yayımladı.
GÜNCEL Haberi
Başkan Korkmaz 'Birbirimize kavuşacağımız nice bayramlarımız olsun'

Ürgüp Ziraat Odası Başkanı Mustafa Korkmaz, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında, “Evlerimizde olsak da birbirimizin sıcaklığını htiğimiz, huzurlu bir bayram diliyorum” dedi.

 

On bir ayın sultanı Ramazan ayını idrak ederek Ramazan bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Korkmaz şöyle devam etti;

“Bu bayram, tüm dünyada ve ülkemizde de etkili olan Covid19 pandemisi nedeniyle, zor şartlardan geçiyoruz.

 

Covid-19 tedbirleri kapsamında bu bayram belki sevdiklerimizle bir araya gelemeyeceğiz, ama bu zorlu sürecin devletimizin kararlı mücadelesi ve halkımızın alınan tedbirlere sağladığı uyum ile; daha sağlıklı ve daha güzel günlere ulaşacağımıza inanıyorum. Her ne kadar bu Ramazan Bayramı’nı evlerimizde geçirecek olsak da bayram ruhunu, millet olarak yaşayacağımıza inanıyorum. Teknolojinin sunduğu imkânlar ile akraba ve dostlarımız ile görüşecek, bayram tebriklerimizi ileteceğiz, hasret gidereceğiz.

 

Unutmayalım ki, sağlıklı günlerde sevdiklerimizle tekrar buluşacak onlara yeniden sarılacağız.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, daha güzel ve sağlıklı yarınlarda buluşmak dileğiyle; Ramazan Bayramı’nın ülkemize, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini temenni eder, siz değerli çiftçilerimizin ve Ürgüplü hemşerilerimizin Ramazan Bayramını kutlar, bu bayramın milletimize sağlık, mutluluk, huzur ve bereket getirmesini, diliyorum. Sevgi ve saygılarımla...” dedi.

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Başkan, Korkmaz, 'Birbirimize, kavuşacağımız, nice, bayramlarımız, olsun',
Yorumlar
Haber Yazılımı