Haber Detayı
21 Haziran 2020 - Pazar 13:07
 
Başkan Korkmaz; 'Babalar gününüz kutlu olsun'
Ürgüp Ziraat Odası Başkanı Mustafa Korkmaz Babalar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
GÜNCEL Haberi
Başkan Korkmaz; 'Babalar gününüz kutlu olsun'

Hayatın anlamını, zorlukları ve bu zorluklarla başa çıkmayı, güzellikleri ve paylaşmayı bize öğreten, ailemizi koruyucu babalarımız en kıymetli varlıklarımızdır. Varlıklarıyla bize güç veren babalarımız, sevgisi ve şefkatiyle ömrünü ailesine vakfetmiştir.

 

Kendinden önce;

Ömrünü ailesinin daha iyi ve güzel olması için ayıran bir babanın bu dünyada isteyeceği tek şey ise, evladına güvenli ve sağlam bir gelecek kurmaktır. Hayalinde bile kendinden önce ailesini düşünen babalarımız ve annelerimiz en kıymetli hazinemizdir. Asla saygıda kusur etmemeli onlar için çok çalışmalıyız.

 

Şehit Babaları;

Babalarımızın bizler için ne kadar değerli olduğunu onlara her zaman htirelim. Her çocuğun babası bir kahramandır ve dünyanın en güçlüsüdür. Bu vesileyle vatan uğruna evladını şehit verdikten sonra, ‘Vatan sağ olsun’ diyen Şehit Babalarımızın ellerinden öpüyorum.

 

Rahmetle anıyorum;

Bu duygu ve düşüncelerle Şehit Babalarımız, rahmetli babam ve hayatını kaybeden babalarımız başta olmak üzere, tüm babalarımızın Babalar Gününü kutlarım. Tüm kahraman babalarımızın aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir yaşam geçirmelerini diliyor, saygılar sunuyorum.

 

Mustafa Korkmaz

Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Başkan, Korkmaz;, 'Babalar, gününüz, kutlu, olsun',
Yorumlar
Haber Yazılımı