Haber Detayı
31 Aralık 2020 - Perşembe 18:21
 
Başkan Korkmaz '2021 yılı doğal afetlerden uzak, pandeminin son bulduğu bir yıl olsun'
Ürgüp Ziraat Odası Başkanı Mustafa Korkmaz 2021 yılının, doğal afetlerden uzak, pandeminin son bulduğu, bütün üreticilerin alın terinin karşılığını aldığı, ürünü ve bereketi bol bir yıl olmasını diledi.
GÜNCEL Haberi
Başkan Korkmaz '2021 yılı doğal afetlerden uzak, pandeminin son bulduğu bir yıl olsun'

Her yeni yıl başarının, güzelliğin, mutluluğun ümit edildiği, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın pekiştiği, sağlıklı ve müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni isteklerimizin filizlendiği bir yıldır.

 

Karşılamakta olduğumuz yeni yılın her zamankinden çok daha güzel bir geleceğe adım atılması yolunda kadim bağlarımızı, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesi, başta cennet ülkemiz Türkiye olmak üzere aynı coğrafyada yaşadığımız komşularımıza ve bütün dünyaya huzur ve istikrar getirmesi en büyük temennimdir.

 

İnanıyorum ki yeni yılda bütün vatandaşlarımız Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin ve Yüce Milletimizin hedeflerine ulaşması, mazlum milletlerin yegâne umudu olan Devletimizin gücüne güç katması ve bekası doğrultusunda birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde her zaman olduğundan daha fazla kenetlenecek, bu istikamette emin adımlarla yürümeye devam edecektir.

 

Bu vesileyle;  2021 yılının, doğal afetlerden uzak, pandeminin son bulduğu, bütün üreticilerin alın terinin karşılığını aldığı, ürünü ve bereketi bol bir yıl olmasını diliyorum. Siz Değerli Ürgüplü Çiftçilerimiz ve halkımıza, Aziz Türk Milleti'ne ve tüm dünya milletlerine sevgi, sağlık, esenlik, bol kazanç, barış ve kardeşlik getirmesini diler, yeni yılınızı en içten duygularımla kutlarım.' dedi.

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Başkan, Korkmaz, '2021, yılı, doğal, afetlerden, uzak,, pandeminin, son, bulduğu, bir, yıl, olsun',
Yorumlar
Haber Yazılımı