Haber Detayı
19 Ekim 2020 - Pazartesi 09:14
 
Başkan Kahraman ' Millete hizmet yolunda Muhtarlarımız bizim hizmet paydaşlarımız, yol ve mesai arkadaşlarımızdır'
ÜRGÜP Haberi
Başkan Kahraman ' Millete hizmet yolunda Muhtarlarımız bizim hizmet paydaşlarımız, yol ve mesai arkadaşlarımızdır'

AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman “Millete hizmet yolunda Muhtarlarımız bizim hizmet paydaşlarımız, yol ve mesai arkadaşlarımızdır” dedi.

 

AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Kahraman mesajında, “Muhtarlık, vatandaşın sorunlarını ulaştırabildiği ilk nokta olmakla beraber sorumluluk bölgelerindeki  insanların ihtiyaçlarının karşılanmasında da etkin rol oynamaktadır. Muhtarlarımız millete hizmet yolunda bizim hizmet paydaşlarımız, yol ve mesai arkadaşlarımızdır. Biz hep birlikteyiz, beraberiz. Özellikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın son dönemlerde muhtarlarımıza verdiği değer ortadadır. Bizler de onların temsilcileri olarak sizlerle bu şehri beraber yönetmek, sorunları beraber tespit edip yerinde çözümler üretmek adına yoğun bir şekilde istişare halindeyiz. 


Bu düşüncelerle ilçemizde görev yapan tüm mahalle ve köy muhtarlarımızın “Muhtarlar Günü ”nü kutluyor, görevlerini fedakarca yürüten tüm muhtarlarımıza selam, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum” dedi.

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Başkan, Kahraman, ', Millete, hizmet, yolunda, Muhtarlarımız, bizim, hizmet, paydaşlarımız,, yol, ve, mesai, arkadaşlarımızdır',
Yorumlar
Haber Yazılımı