Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 17:56
 
Başkan Adayı Aktürk'ten Alkışlanacak Hareket
ÜRGÜP Haberi
Başkan Adayı Aktürk'ten Alkışlanacak Hareket

AK Parti Ürgüp Belediye Başkan Adayı Ecz. Mehmet Aktürk, seçim çalışmaları kapsamında Duayeri mahallesinde düzenlediği bir ev toplantısında bayanlardan gelen istek ve talepleri dinlerken, bir annenin engelli oğlu için istediği akülü araba talebine kayıtsız kalmadı.

 

Akülü araba talebi üzere bugün temin ettiği akülü arabayla Mustafa Can’ın Duayeri mahallesinde ki evlerine giderek Mustafa Can’a akülü arabasını teslim eden Aktürk “ seçim çalışmalarımız kapsamında düzenlediğimiz bir ev toplantısında annemizin bizlerden evladı için talep ettiği akülü araba talebine kayıtsız kalamazdık. Mustafa kardeşim için gerekli olan akülü aracımızı kendisine teslim ettik. Onun mutluluğu bizim tüm yükümüzü aldı. Engelleri sevgiyle aşıyoruz. Mustafa kardeşim başta olmak üzere Ürgüp’te yaşayan engelli vatandaşlarımızın hayat standartlarını yükseltmek için elimizden geldiğince çaba sarf ederek canla başla engelsiz bir Ürgüp için çalışacağız.” Diye konuştu.

 

 Mustafa Can’ın annesi “ Başkanımız istediğimizi kırmayarak yerine getirdi. Mustafa için büyük kolaylık sağlayacak olan bu arabayı bize hediye ettiği için kendisine çok teşekkür ederim. Rabbim çıktığı bu yolda onu muvaffak eylesin” dedi.

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Başkan, Adayı, Aktürk'ten, Alkışlanacak, Hareket,
Yorumlar
Haber Yazılımı