Haber Detayı
25 Ağustos 2021 - Çarşamba 10:45
 
Balon festivali Kapadokya’da otelleri doldurdu
Pasha Balloons tarafından düzenlenen 2.Uluslararası Kapadokya Balon Festivali öncesinde Kapadokya’da bulunan otellerde yer bulmak neredeyse zorlaştı.
TURİZM Haberi
Balon festivali Kapadokya’da otelleri doldurdu

 

Türkiye’nin ilk balon festivalini düzenleyen Pasha Balloons bu yıl 2.Uluslararası Kapadokya Balon festivalini düzenliyor. 28 Ağustos tarihinde başlayacak olan balon festivali 30 Ağustos tarihinde havalanacak balonlar ile sona erecek.

 

TÜROFED Başkan Yardımcısı Yakup Dinler yaptığı açıklamada, Pasha Balloons tarafından düzenlenecek olan 2.Uluslararası Kapadokya balon festivaliyle birlikte Kapadokya bölgesinde otellerde doluluk oranının yüzde 95’lere ulaştığını ifade etti.  Dinler, “ Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Uluslararası Kapadokya Balon festivali 29 Ağustos Cumartesi günü başlıyor. Festival öncesinde bölgemizde bulunan otellerde yüzde 85-90 oranında doluluk oranlarına ulaştık. Bölgemizin tanıtımı açısından son derece önemli olan bu festivali düzenleyen Pasha Balloons Yönetim Kurulu Başkanı Halis Aydoğan’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Balon, festivali, Kapadokya’da, otelleri, doldurdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı