Haber Detayı
17 Haziran 2019 - Pazartesi 16:20
 
Alper Balcı Ürgüp'te Düğün Merasimine Katıldı
Önceki dönem Ürgüp Kaymakamı ve mevcutta Eskişehir Vali Yardımcısı olan Alper Balcı Ürgüp'te düğün merasimine katıldı.
ÖZEL HABER Haberi
Alper Balcı Ürgüp'te Düğün Merasimine Katıldı

Önceki dönem Ürgüp Kaymakamı ve mevcutta Eskişehir Vali Yardımcısı olan Alper Balcı büyük bir vefa göstererek Ürgüp'te görev yaptığı esnada ekibinin bir parçası olan Ürgüp Haber Ajansı sahibi ve İHA Muhabiri Şerif Taşar'ın düğününe katılım sağlayarak mutluklarına ortak oldu.

Şerif Taşar sosyal medya hesabı üzerinden "Kıymetli ağabeyim, Alper Balcı düğünüm vesilesiyle Eskişehir'den Ürgüp'e geldi. Vefa İstanbul'da bir semt adı değil.. Vefa ağırdır; her yürek omuzlayamaz. Kıymetinizi bilmeyenleri, kıymet verdiklerine bırakın. Sayın Valim Hoşgelmiş...." diyerek mutluluğunu paylaştı. 

 

Nikah merasimine şahitlik eden Eskişehir Vali Yardımcısı Alper Balcı söz alarak şu şekilde konuştu;

 

"Ben bugün aranıza Ürgüp Kaymakamı olarak değil Alper Balcı olarak katılıyor ve sizlere sesleniyor hoşgeldiniz diyorum. Şerif benim kabir dostumdur, Ürgüp'te görev yaptığım esnalarda Şerif benim ekibimin bir parçası idi kendisi ile çok güzel işlere imza attık emeği büyüktür. Burada her ne kadar erkek evi tarafıymışım gibi görülsede bugün ben Şeyma kızımızdan yanayım. Her iki kardeşime mutluluklar diliyorum Allah bir yastıkta kocatsın gülen yüzleri hiç solmasın buradan hepsinize saygılarımı sevgilerimi sunuyorum" dedi.

 

Alper Balcı Ürgüp çarşısınıda gezmeyi ihmal etmeyerek çeşitli ziyaretlerde bulundu. Yoğun ilgi ile karşılaştı.

 

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Rıdvan Yeşil
Etiketler: Alper, Balcı, Ürgüp'te, Düğün, Merasimine, Katıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı