Haber Detayı
25 Şubat 2019 - Pazartesi 10:47
 
Aktürk 'Problemlerin Çözümü Noktasında Vatandaşlarımız İle Birlikte Olacağız'
SEÇİM 2019 Haberi
Aktürk 'Problemlerin Çözümü Noktasında Vatandaşlarımız İle Birlikte Olacağız'

AK Parti Ürgüp Belediye Başkan adayı Mehmet Aktürk, 31 Mart Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesinde çalışmalarına aralıksız sürdürüyor.

 

Aktürk ve beraberindeki Belediye Meclis Üyesi adayları Evka Mahallesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Belediye Konutlarında inceleme yapan Aktürk burada ev sahipleri ve Evka Mahallesi Muhtarı Atilla Sezgin’den Belediye Konutlarının eksikleri hakkında bilgiler aldı.

 

Aktürk burada yaptığı açıklamada” vatandaşlarımız ile günün her anında bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bugün Evka mahallemizi ziyaret ettik. Mahallemizin sorunlarını ve Belediye Konutlarında ki problemler hakkında gerek mahalle sakinlerimizden gerek muhtarımızdan bilgiler alarak sorunları yerinde inceledik. Problemlerin çözümü noktasında vatandaşlarımız ve meclis üyesi adaylarımla fikir birliği sağladık.” Dedi.

 

Aktürk daha sonra Evka Mahallesinde bulunan kahvehaneye gitti. Burada vatandaşlarla sohbet eden Aktürk Salı günü akşam saat 8 ‘de kahvehane de düzenlenecek olan toplantıya vatandaşları davet etti.

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Aktürk, 'Problemlerin, Çözümü, Noktasında, Vatandaşlarımız, İle, Birlikte, Olacağız',
Yorumlar
Haber Yazılımı