Haber Detayı
29 Mart 2019 - Cuma 21:59
 
Aktürk; ‘31 Martta Ürgüp kazanacak, Türkiye kazanacak. Kazanan Ürgüp’lü olacak’
SEÇİM 2019 Haberi
Aktürk; ‘31 Martta Ürgüp kazanacak, Türkiye kazanacak. Kazanan Ürgüp’lü olacak’

AK Parti Ürgüp Belediye Başkan adayı Ecz. Mehmet Aktürk; “ 77 Gündür süren saha çalışmalarımız, Ürgüp için hazırladığımız vizyon projelerimiz ve güçlü ekibimiz ile Ürgüp’e hizmetkar olmaya talibiz. İnanıyoruz 31 Martta Ürgüp Kazanacak, Türkiye kazanacak, kazanan Ürgüp’lü olacak” diye konuştu.

 

Uzun süren bu seçim sürecinde, saha ve proje çalışmalarımız ile Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ında belirttiği gibi çalmadık kapı, sıkılmadık el, dokunulmadık gönül bırakmadık. Çıktığımız bu yol muhabbet yolu, gönüller kazanıp kalpleri fethetme yolu, merhamet ve bereket yoludur. Gönüllerine talip olduğumuz, kıymetli Ürgüp’lü hemşerilerimiz ile 31 Mart akşamı Ürgüp’te zaferimizi kutlayacağımıza olan inancımız tamdır. 31 Mart'ı, İlçemizde yeni bir dönemin çok güçlü bir şekilde kapılarının sonuna kadar açıldığı bir zafer gününe çevireceğiz.

 

Aktürk sözlerine şu şekilde devam etti; “ Her seçimin bir kazananı muhakkak olacaktır. Gayemiz, kazananın Ürgüp olmasıdır. Siyasi görüşü veya partisi ne olursa olsun, Ürgüp’ün Başkanı olacağız. Bizlere kapılarını ve gönüllerini açan siz değerli Ürgüp’lü hemşehrilerime şükranlarımı sunuyor, 31 Martta desteklerini bekliyorum. Sonuç ne olursa olsun kazanan Ürgüp olsun. Saygı, sevgi ve dualarımla”

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Aktürk;, ‘31, Martta, Ürgüp, kazanacak,, Türkiye, kazanacak., Kazanan, Ürgüp’lü, olacak’,
Yorumlar
Haber Yazılımı