Haber Detayı
14 Haziran 2020 - Pazar 15:56
 
AK Parti Ürgüp Teşkilatından İlçe Jandarma Komutanlığına Ziyaret
GÜNDEM Haberi
AK Parti Ürgüp Teşkilatından İlçe Jandarma Komutanlığına Ziyaret

 

AK Parti Ürgüp İlçe Teşkilatı, Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 181. Yılı münasebetiyle Ürgüp İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

 

AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman ve beraberinde ki ilçe Yönetimi İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, jandarma personellerinin günlerini tebrik ettiler.

 

Burada İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Levent Bal ve askerle ile sohbet eden AK Parti Ürgüp İlçe Teşkilat mensupları görevli jandarma personellerine çeşitli ikramlarda bulundular.

 

Ürgüp İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Levent Bal, AK Parti Ürgüp İlçe Başkanlığının ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek İlçe Başkanı Oğuz Kahraman'a ve yönetimine  Jandarma teşkilatı adına teşekkür etti.

 

 

İlçe Jandarma Komutanlığına yapmış oldukları ziyaretin ardından açıklama yapan AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman " Aziz Türk Milletinin huzur ve güveninin korunması konusunda canla başla çalışan, kendi canlarından önce bu cennet vatanın huzur ve güveni için yaşayan Jandarmamız 181 yaşında. 181 yıl önce kurulan Jandarma teşkilatının, o günden bu güne kadar aralıksız olarak iç güvenlik başta olmak üzere birçok alanda toplumun hizmetinde olduğunu, ülkemizin birlik ve bütünlüğüne yönelik iç ve dış tehditler başta olmak üzere, toplumsal ve sosyal olaylarda her zaman canla başla mücadele ettiğine dikkat çekti. Ak Parti Ürgüp İlçe Başkanlığı olarak onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirerek Ürgüp’ün huzur ve güven şehri olmasında görev alan jandarma teşkilatına teşekkürlerimizi sunarız.” Dedi.

 

 

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: AK, Parti, Ürgüp, Teşkilatından, İlçe, Jandarma, Komutanlığına, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı