Haber Detayı
07 Mart 2018 - Çarşamba 17:44
 
AK Parti Ürgüp Teşkilatı, Vali Aktaş ve Rektör Bağlı'yı Ziyaret Etti
AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ali Özer, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı ziyaret etti.
SİYASET Haberi
AK Parti Ürgüp Teşkilatı, Vali Aktaş ve Rektör Bağlı'yı Ziyaret Etti

AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ali Özer yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı makamında ziyaret etti.

 

Yapılan bir süre sohbetin ardından ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Aktaş, Başkan Ali Özer ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

 

Üniversite ziyaretinde ise üniversitenin şehrin her alanda büyük gelişmesine büyük katkı sağladığını belirten Başkan Özer, Rektör ve yönetimine teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Özer ve yönetimine teşekkür eden Rektör Bağlı ise, üniversite olarak eğitim-öğretimin yanı sıra şehrin kalkınmasına ve gelişmesine katma değer sağlamak için çalıştıklarını söyledi. Ayrıca şehrin ve ülkenin kalkınmasına yönelik işbirliği, ãkir alışverişinde bulunmanın büyük önem arz ettiğini belirten Bağlı, bu anlamda görüş ve önerilere her zaman açık olduklarını ifade etti. 

 

 

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Ahmet Özbek
Etiketler: AK, Parti, Ürgüp, Teşkilatı,, Vali, Aktaş, ve, Rektör, Bağlı'yı, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı