Haber Detayı
11 Aralık 2019 - Çarşamba 16:18
 
AK Parti Ürgüp'te Bayrak Değişimi Olacak
Ak Parti Genel Merkezi tarafından alınan kara sonucu Ürgüp İlçe Başkanı Ali Özer ve yönetimine bayrak değişimi kararı tebliğ edilerek istifaları alındı.
SİYASET Haberi
AK Parti Ürgüp'te Bayrak Değişimi Olacak

AK Parti’de Büyük Kongre’ye giderken değişim süreci de hız kazandı.

 

Şimdiye kadar Türkiye genelinde dokuz il başkanı, 40’ı aşkın da ilçe başkanının görevinden ayrıldığı AK Parti'de revizyon ve değişim rüzgarı esiyor.

 

AK Parti Ürgüp’te kongreye yeni ilçe başkanı ve yenilenmiş yönetimleriyle yola devam etme kararı alırken edinilen bilgilere göre İlçe Başkanı Ali Özer’in ve yönetiminin istifası alındı.

 

Haftalık olağan yönetim toplantısında Ürgüp Koordinatörü AK Parti Nevşehir İl Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Paslanmaz tarafından Ürgüp İlçe Başkanı Ali Özer ve yönetimine bayrak değişimi kararı tebliğ edilerek istifaları alındı.

 

Toplantıda Ürgüp İlçe Başkanı Ali Özer yaptığı açıklamada; "Haftalık olağan yönetim kurulu toplantımızın sonuncusunu çok kıymetli vefakar ve cefakar teşkilat mensuplarımız ile birlikte gerçekleştirdik. Allah her birinden, partimize vermiş olduğu büyük çaba ve gayretlerden dolayı razı olsun" dedi.

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: AK, Parti, Ürgüp'te, Bayrak, Değişimi, Olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı