Haber Detayı
21 Ekim 2020 - Çarşamba 21:28
 
AK Parti Kadın Kollarında Görev Almak İsteyenler Online Başvuru Yapabilecek
GÜNCEL Haberi
AK Parti Kadın Kollarında Görev Almak İsteyenler Online Başvuru Yapabilecek

AK Parti Ürgüp İlçe Kadın Kollarında görev almak isteyen Ürgüp'lü kadınlar için online başvuru sistemi açıldı.

 

“MİLLETE HİZMET YOLUNDA KAPIMIZ HERKESE AÇIK”


AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Çavuş , konuyla ilgili yaptığı açıklamada, isteyen her kadının AK Parti Kadın Kollarında görev alabileceğini belirterek, “Kadın Kolları teşkilatımızda görev almak isteyen hanım kardeşlerimiz, kongre.akkadin.org.tr adresinden başvurularını yapabilirler.

Online başvurunun yanı sıra İlçe Teşkilat binamıza gelerekte görev almak istediklerini yazılı olarak beyan edebilirler. Bunun neticesinde Genel Merkezimizde yapılacak değerlendirme ve mülakattan sonra uygun olan arkadaşlarımız hem yönetimlerimizde hem de diğer kademelerimizde görev alabileceklerdir. Bugüne kadar partimize emek vermiş ve yola devam etmek isteyen arkadaşlarımızla, enerjisi yüksek, çalışmalarıyla davamıza katma değer üretebilecek herkese kapımız açık. Ancak bir taraftan yenilenme sürecine de gitmemiz gerekiyor. 
 

kongre.akkadin.org.tr sitesi ile herkese ulaşmayı hedeflediklerini ifade eden Çavuş; “ bu sitemizle geniş başvurular almak ve her kadınımıza ulaşmayı hedefliyoruz. Partimize üye olan olmayan herkesin başvurmasını istiyoruz. Parti üyelerinin kadın teşkilatlarında görev almak için başvurabilecekler. Üye olmayanlar ise parti binalarımıza gelerek üyelik başvurusunda bulunabilir. Üye olduktan sonra da siteye başvurabilirler. Mülakatımız 23 Ekim Cuma günü gerçekleştirilecektir ” Dedi.

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: AK, Parti, Kadın, Kollarında, Görev, Almak, İsteyenler, Online, Başvuru, Yapabilecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı