Haber Detayı
01 Haziran 2020 - Pazartesi 13:49
 
Ahmet Aydın ' Esnaflarımıza Hayırlı İşler Dileriz '
GÜNDEM Haberi
Ahmet Aydın ' Esnaflarımıza Hayırlı İşler Dileriz '

Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Aydın 3 Aydır kapalı olan işletmelerin bugün itibari ile tekrar faaliyetlerine başlaması ile birlikte bir mesaj yayımladı.

 

Aydın Mesajında; Değerli Üyelerimiz, Kıymetli Esnaflarımız;

 

Korona virüs salgını ile mücadele kapsamında ilçemizde yaklaşık 3 aydır kapalı olan restoran, kafe, pastane, kıraathane, çay bahçesi, hamam türü işletmeler bugün itibariyle belirlenen kurallar dâhilinde hizmet vermeye başladı.

 

Ülkece sağlığımız için birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi, dayanışmamızı güçlü tutarak koronavirüs salgınına karşı fedakârca mücadele ettik.

 

Şimdi normalleşme süresi olarak adlandırılan sürecin içinde bulunmaktayız. Yeni normalleşme süresinde tüccar, sanayicimize ve esnafımıza hayırlı olsun, bereketli olsun. Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığınca, daha önce olduğu gibi bundan sonraki süreçte de üyelerimiz ve esnafımızın yanındayız.

 

İnşallah bu salgın sürecini de Ülkemizce en kısa süre de bitireceğiz, Salgın nedeni ile Vefat edenlere Allahtan rahmet, hastane ve evde tedavi gören hastalarımıza acil şifalar dilerim.

 

Bu vesile ile bugün itibariyle kapılarını yeniden açarak, hizmet vermeye başlayacak olan üyelerimize, ilçe esnafımıza hayırlı işler, bol kazançlar dilerim. Dedi.

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Ahmet, Aydın, ', Esnaflarımıza, Hayırlı, İşler, Dileriz, ', ,
Yorumlar
Haber Yazılımı