Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 10:15
 
Açıkgöz, 'CHP, PKK, Pensilvanya kol kola yürüyor'
SEÇİM 2019 Haberi
Açıkgöz, 'CHP, PKK, Pensilvanya kol kola yürüyor'

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Ürgüp İlçe Başkanı Ali Özer, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, AK Parti Ürgüp Belediye Başkan adayı Mehmet Aktürk; Ürgüplü hemşerimizle AK Parti Ürgüp Seçim Bürosunda bir araya geldiler. 

 

Gündem ve 31 Mart Yerel Seçimleri konusunda katılımcılara hitap eden Açıkgöz, “Bugünkü CHP’nin geldiği konumla, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu CHP arasında dünyalar kadar fark var.  ‪CHP’ye gönül vermiş Ürgüplü hemşerilerim de AK Parti sevdalılarımız da vatan, bayrak aşığıdır.

 

CHP’li bir vekil çıkıyor PKK’dan oy istiyor, bu kadar alçaldılar. Kaybedecekler! Ankara’da, İstanbul’da, Türkiye genelinde Kandil’den talimat alarak belediye meclis üyelerini belirleyen CHP, PKK ve Pensilvanya ile kol kola yürüyor. Ürgüplü hemşerilerimizi, vatan sevdalısı vatandaşlarımızı kandıramazsınız. 31 Mart seçimleri, beka seçimidir. Türkiye’nin bekası, bu zihniyete bırakılamaz. 

 

Ürgüp, AK Parti Belediye Başkan adayımız Mehmet Aktürk ile AK Belediyeciliğe, yola devam edecek inşaAllah. Bu seçimler sadece belediye başkanı, belediye meclis üyesi, muhtar seçimleri değildir. Biz, milletimizin ferasetine güveniyoruz. Kahraman ve aziz milletimizin sandık iradesiyle milletimiz kazanacak. Buna inancımız tamdır.” Diye konuştu.

Habere Ait Videoya Ulaşmak İçin Buraya Tıklayınız. 


 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Açıkgöz,, 'CHP,, PKK,, Pensilvanya, kol, kola, yürüyor',
Yorumlar
Haber Yazılımı