Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 12:15
 
Açıkgöz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı
AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı yayınladı
SİYASET Haberi
Açıkgöz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı

AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında, İnsan onurunu ve kamu yararını koruyan, ilkeli, tutarlı, kamuoyunun nabzını tutan, özel yaşama saygı gibi üstün etik sorumlulukları üstlenen basın mensuplarımız ulvi bir görevi icra etmektedir. Bu hassasiyet ile zaman ve mekân mefhumu gözetmeden çalışan basın mensuplarımıza milletimiz adına ayrı ayrı minnettarım dedi.

 

Açıkgöz mesajında şunları kaydetti;

 

“Sevdamız Nevşehir’imizin huzurunun ve düzeninin korunması, ilimizin en iyi şekilde tanıtılması, eğitim, sağlık, turizm, tarım alanlarındaki, kamu kurumlarındaki hizmetlerin anlatılması, dünyaya tanıtılması ve daha birçok alanda bizlere destek olan, yol gösteren siz değerli basın mensupları arkadaşlarımıza gösterdiğiniz üstün gayretten dolayı çok teşekkür ediyorum.

 

15 Temmuz gecesi ‘tek vatan, tek bayrak, tek devlet, tek millet’ düsturuyla büyük bir basiret gösteren basın ve medya kuruluşlarımıza; Nevşehir’imizin siz güzide basınına ve basın mensuplarına şahsım ve Nevşehirli hemşerilerim adına şükranlarımı ve minnetlerimi sunuyorum. Bu olayda büyük bir vatanseverlik göstererek vatandaşlarımızın haber alma hakkını her an fedakârca sağladığınız için sizleri kutluyorum ve sizlere teşekkürleri bir borç biliyorum.

 

Vatandaşlarımızın doğru bilgi alması ve bilgileri doğrudan alması için canla başla çalışarak, fedakârlık mesleğini en iyi şekilde icra eden gazetecilerimize bu kutlu görevlerinde başarılar diliyor; il merkezimizdeki ve ilçelerimizdeki yerel gazete, dergi, radyolarda çalışan tüm gazetecilerimiz ile yaygın basın ve haber ajansları temsilcilerimizin “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nü kutluyor, aileleri ve sevdikleri ile birlikte sağlık ve esenlik dolu günler diliyorum; görevleri başında vefat eden gazetecilerimize ve basın mensuplarımıza da Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Saygılarımı ve muhabbetlerimi sunuyorum.”

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Açıkgöz,, 10, Ocak, Çalışan, Gazeteciler, Gününü, kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı