Haber Detayı
10 Şubat 2019 - Pazar 16:38
 
15 Temmuz Mahallesi Muhtar Adayı Hakan Ayaz
SEÇİM 2019 Haberi
15 Temmuz Mahallesi Muhtar Adayı Hakan Ayaz

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Ürgüp 15 Temmuz Mahalle muhtarlığı için ilk adaylığını açıklayan isim olan Hakan Ayaz geçen bu süreçte aza ve mahalle sakinleri ile yaptığı istişarelerde bulundu.

 

Genç muhtar adayı “Ayaz” Toki konutları teslim edildiğinden bu güne ikamet ettiğim 15 Temmuz mahallesinin sıkıntı ve sorunlarını bilip yaşayan bir toki sakini olarak sorun değil çözüm bulmak adına çıktığım bu yolda mümkün olduğunca çok insan ile istişarede bulunarak sorunlara çözüm olarak neler yapıla bileceği konusunda özellikle azalarım ile birlikte uzun uzun istişarelerde bulunduk.

 

Bana ve mahallemiz adına benim ile çalışan azalarım ve mahalle sakinlerim ile çeşitli çözümler bulundu, Muhtarın belediye ile yapılacak işlerde ikili ilişkilerin önemi ve nokta atışlarla konuların değerlendirilmesi Toki yönetimi, belediye arasında kalmaktan kurtulup bir an önce mahalle sakinlerinin faydasına olacak işlere yönelmesi gerekmektedir.

 

Ürgüp’ün diğer mahallelerine hangi yatırımlar belediye tarafından yapılmış ve yapılacak ise aynı hizmetlerden Toki Konutlarında yaşayan insanlarında faydalanması şarttır.

 

Kısacası Toki’nin geçmiş senelerdeki unutulmuşluğuna son verip daha güzel bir Toki için belediye ile mahallem arasında bir köprü olup hizmetlerin daha doğru ve hızlı yapılması için çıktığım bu yolda 31 Mart seçimlerinde Toki halkının destekerini bekliyorum.

 

Seçim sürecinde bana destek veren öncelikle ailem, arkadaşlarım ve mahallelime teşekkür eder, 1 Nisan sabahına daha güzel bir toki’ye uyunmak üzere desteklerini bekliyorum.

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: 15, Temmuz, Mahallesi, Muhtar, Adayı, Hakan, Ayaz,
Yorumlar
Haber Yazılımı